پیام فرستادن
حداکثر 5 پرونده ، هر اندازه 10 میلیون پشتیبانی می شود. خوب
Jiangsu Sankon Building Materials Technology Co., Ltd. 86-0519-83996829 trade@cnsankon.com
اخبار قیمت دریافت کنید
خانه - اخبار - محصول تمام شده-گیره + زنجیر-آجر هوادهی-تجهیزات

محصول تمام شده-گیره + زنجیر-آجر هوادهی-تجهیزات

December 14, 2021

هنگامی که خط تولید تجهیزات آجر هوادهی در حال تولید آجر هوادهی است، راندمان راندمان باید تأثیر خاصی بر هزینه فروش و قیمت داشته باشد، بنابراین کارایی یک جنبه مهم خط تولید تجهیزات آجر هوادهی است.از نظر راندمان تولید خط تولید تجهیزات آجر هوادهی، چند روش مرتبط را جمع آوری کرده ایم که از طریق این روش ها می توان بازده را به حداکثر رساند.

آخرین اخبار شرکت محصول تمام شده-گیره + زنجیر-آجر هوادهی-تجهیزات  0

هنگامی که خط تولید تجهیزات آجر هوادهی در حال تولید آجر هوادهی است، راندمان راندمان باید تأثیر خاصی بر هزینه فروش و قیمت داشته باشد، بنابراین کارایی یک جنبه مهم خط تولید تجهیزات آجر هوادهی است.از نظر راندمان تولید خط تولید تجهیزات آجر هوادهی، چند روش مرتبط را گردآوری کرده ایم که می توان با استفاده از آن ها راندمان را به حداکثر رساند.

 

اول از همه در طرح فرآیند: در چیدمان فرآیند به خصوص در فرآیند ریخته گری متحرک باید زمان هر جرثقیل محاسبه شود.دانستن زمان بلند کردن و فاصله جرثقیل در یک چرخه برش و محاسبه زمان بلند کردن ضروری است.هر چه زمان بلند کردن بیشتر باشد، زمان بیشتری طول می کشد.کل زمان بلند کردن باید کمتر یا مساوی با چرخه برش باشد، اگر بیشتر از زمان چرخه برش باشد، کل چرخه برش طولانی می شود.

 

ثانیاً در انتخاب تجهیزات بلوک بتنی هوادهی: طراحی تجهیزات بلوک بتنی هوادهی شامل کیفیت و خروجی بدنه برش از دو جنبه.در طراحی، کیفیت برش باید برای برآوردن الزامات استاندارد ملی، بهبود نرخ واجد شرایط برش در نظر گرفته شود.از یک طرف باید دقت برش را بالا، نداشتن پلک دوتایی، صفحه مایل، مقطع منحنی و سایر پدیده ها در نظر گرفت.از سوی دیگر، در نظر گرفتن کمتر از عمل چرخش، برای جلوگیری از ارتعاش تولید حرکت بدن، ضرب و شتم.در عین حال، برای رسیدن به لایه برداری شش طرفه، غیر دای کیور را در نظر بگیرید.

 

در نهایت، هنگام انتخاب تجهیزات ماشین آلات کمکی، ظرفیت تولید ماشین آلات کمکی باید برابر یا بیشتر از تجهیزات بلوک بتنی هوادهی باشد و حاشیه تولید تجهیزات بلوک بتن هوادهی باید مطابقت داشته باشد، در غیر این صورت حاشیه تولید کمکی. ماشین آلات حاشیه تولید تجهیزات بلوک بتنی هوادهی را محدود می کند.

این جنبه ها راندمان تولید خط تولید تجهیزات آجر هوادهی را تحت تأثیر قرار می دهد که با امتحان این جنبه ها می توان آن را بهبود بخشید.